logo
logo

Honorowa Nagroda Przewodniczącego Rady Powiatu dla Franciszka Sokołowskiego

27 kwietnia w Parku Przemysłowo-Technologicznym w Górkach k. Kwidzyna wręczono Honorowe Nagrody Starosty Kwidzyńskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Kwidzyńskiego. Wyróżnienia przyznawane są osobom, organizacjom pozarządowym oraz instytucjom za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju powiatu oraz praktyczne wdrażanie w życie idei samorządności. I choć powiat kwidzyński może nie należy do największych, to jego mieszkańcy są wielkimi ludźmi o czym świadczą przyznane nagrody.

Z przyjemnością informujemy, że jedną z nagród otrzymał Dyrektor Wydziału Obsługi Klienta Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie Pan Franciszek Sokołowski. Z rąk Pana Jerzego Śniega Pan Sokołowski otrzymał Honorową Nagrodę Przewodniczącego Rady Powiatu Kwidzyńskiego za wkład w  rozwój pszczelarstwa i ochrony środowiska na terenie powiatu oraz  działalność w Kole Terenowym Pszczelarzy w Kwidzynie Polskiego Związku Pszczelarzy i Powiatowym Stowarzyszeniu Pszczelarzy w Kwidzynie.

Pan Franciszek poza pracą w spółdzielczości bankowej z zamiłowania jest pszczelarzem lokującym swe zainteresowanie wokół uli i pszczół już od 38 lat. Swój wolny czas poświęca na rozwój i promowanie pszczelarstwa nie tylko na terenie powiatu, ale nawet poza granicami Polski.

Dla Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie rozwój lokalnej społeczności jest ważnym elementem strategii banku, dlatego wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w swej dalszej działalności, która okazuje się nie tylko dodatkowym sposobem na życie, ale i istotnym elementem rozwoju powiatu i jego mieszkańców.

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone