logo
logo

Powiślański Bank przyjazny dla środowiska

Pracownicy Powiślańskiego Banku Spółdzielczego już od dłuższego czasu zachęcali Klientów do zmiany formy pobierania wyciągów z wersji papierowej na elektroniczną, deklarując jednocześnie, iż w imieniu każdego Klienta, który zrezygnuje z otrzymywania wyciągów papierowych, Bank zasadzi jedno drzewo.

W nawiązaniu do złożonej deklaracji, w sobotę 15 października br. na terenie Leśnictwa Gonty gm. Prabuty pod okiem Leśniczego Pana Ireneusza Chomy, Pracownicy naszego banku wraz z rodzinami posadzili aż 763 drzewka! Wszystkie sadzonki drzew powiększyły obszar obecnego bukowego lasu.
Akcja sadzenia drzewek okazała się nie tylko dobrym uczynkiem dla przyrody, ale również doskonałą okazją do integracji na świeżym powietrzu. Mając na uwadze ogromną rolę drzew w naszym środowisku, nasz Bank planuje wpisać akcję sadzenia drzewek jako stały element działania na rzecz przyrody.

Wszystkich tych, którzy są klientami naszego banku i chcieliby razem z Powiślańskim Bankiem Spółdzielczym  dbać o środowisko zachęcamy do wybrania formy wyciągów elektronicznych – wystarczy zgłosić się do najbliższej placówki banku i wypełnić dyspozycję usługi e-mail. Zapraszamy!

 

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone