logo
logo

Powiślański Bank Spółdzielczy – charytatywnie z WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już  25 raz !  

Tegoroczny Jubileuszowy XXV Finał odbył się  15 stycznia, a zebrane pieniądze przeznaczone będą na ratowanie życia i zdrowia dzieci  na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W tym roku Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie już po raz 18  towarzyszył  Orkiestrze. Od wielu lat współpracę Banku z kwidzyńskim Sztabem WOŚP cechuje łączenie bezinteresownego zaangażowania pracowników Banku w liczenie zebranych przez orkiestrowych wolontariuszy pieniędzy ze wsparciem finansowym  Orkiestry.

Tak też dział o się  podczas tegorocznego Finału. W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wiejskiej w Kwidzynie pracownicy Banku liczyli zebrane na rzecz WOŚP pieniądze i jak co roku  Bank włączył się do licytacji złotych serduszek. W zaciętej rywalizacji udało nam się wylicytować ,,Serduszko nr 5” za kwotę 4.150 zł.   Liczenie zebranych pieniędzy wciąż trwa, a my z niecierpliwością czekamy  na ogłoszenie ostatecznego  wyniku zbiórki.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferą podczas Jubileuszowego XXV Finału WOŚP i czekamy na kolejny Finał w 2018 roku.  Sie ma!!!   

 

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone