logo
logo

RUBINOWY HIT 2016 Z DWIEMA GWIAZDAMI

W dniu 22 czerwca br. na Zamku w Gniewie odbyła się uroczysta gala z okazji rozstrzygnięcia Konkursu Gospodarczo-Samorządowego HIT Pomorza i Kujaw A.D. 2016. Konkurs od kilku lat promuje cenne i nieszablonowe dokonania w sferze gospodarki oraz samorządności. Organizatorem konkursu jest Agencja Promocyjna „Punkt S” oraz Konwent Starostów województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie już po raz kolejny został laureatem nagrody w kategorii RUBINOWY HIT 2016 z dwiema gwiazdami za kompleksową ofertę usług bankowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii komputerowych i internetowych,  którą mieli zaszczyt odebrać Wiceprezes Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie Pan Maciej Jankowski oraz Kierownik Wydziału Organizacyjnego Pani Andżelika Królikowska.

Galę zapoczątkował znakomity pokaz walk rycerskich zaprezentowany przez rycerzy, którzy w atrakcyjny, dowcipny sposób wprowadzili zebranych w XVII wiek. Następnie wręczono tytuły HIT wybranym samorządom, przedsiębiorcom oraz bankom. Uroczystość uświetnił nastrojowy koncert Ani Wyszkoni, który doskonale dopełnił spotkanie.

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone