logo
logo

Uczniowie ZS w Nebrowie Wielkim odwiedzili PBS

Uczniowie Zespołu Szkół w Nebrowie Wielkim odwiedzili Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie.

W ramach projektu dotyczącego rozwijania kluczowych kompetencji na rynku pracy w gminach wiejskich uczniowie przyjechali do naszego banku by poznać tajniki pracy w bankowości oraz dowiedzieć się o predyspozycjach potrzebnych do pracy na konkretnych stanowiskach. Spotkanie rozpoczęło się prezentacją dotyczącą funkcjonowania banku,  stanowisk odpowiedzialnych za kolejne czynności.

Podczas zwiedzania młodzież poznała pracowników pełniących różne funkcje w banku. Uczniowie mieli okazję zapytać o obowiązki i tajniki pracy na poszczególnych stanowiskach. Dowiedzieli się również o funkcjach i możliwościach urządzenia recyklingowego, które umożliwia wpłatę i wypłatę gotówki w cyklu zamkniętym oraz technologii fingervein. Wycieczka pokazała, że oprócz pracowników obsługujących Klienta, w banku pracuje jeszcze mnóstwo innych osób dbających o odpowiednie funkcjonowanie banku.

By zachęcić uczniów do aktywnego udziału w prezentacji zorganizowaliśmy quiz dot. przedstawionych informacji, gdzie nagrodami były ciekawe gadżety. Dla każdego ucznia mieliśmy również przygotowany mały upominek. Mamy nadzieję, że spotkanie było ciekawym doświadczeniem i dzięki niemu młodzież poznała tajniki i ciekawostki związane z pracą w banku. Kto wie, może niedługo przywitamy niektórych uczniów w naszej załodze.

 

 

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone