logo
logo

Raporty

Raport za 2016 rok

Przedstawiamy Państwu roczny raport, który jest podsumowaniem osiągnięć i wyników działalności naszego Banku na przestrzeni minionego, 2016 roku.
Działalność bankową prowadzimy w 20 placówkach na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Zgodnie z założeniami zawartymi w strategii, w 2016 roku Zarząd Banku podjął decyzję o uruchomieniu nowej placówki w Starogardzie Gdańskim. Funkcjonujemy w trudnych warunkach – środowisko stóp procentowych najniższych w historii, rosnące wymagania nadzorcze, zmienność regulacyjna, zawirowania w sektorze SKOK i upadłość dwóch banków spółdzielczych – pomimo to zrealizowaliśmy zadania określone w strategii i założenia w planie finansowym.

  Raport roczny 2016 - pobierz plik

 

Raport za 2015 rok

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z Raportem Rocznym za 2015 rok. Swoją działalność Bank prowadzi w 23 placówkach na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Wszystkie placówki spełniają wysokie standardy obsługi Klienta i zapewniają komfort przebywania w nich. Rok 2015 był wyjątkowo trudnym okresem. Środowisko bardzo niskich stóp procentowych (najniższych w historii), zmienność regulacyjna, rosnące wymagania nadzorcy, zawirowania w sektorze SKOK-ów i upadłość SK Banku nie sprzyjały realizacji zaplanowanych zdań.

 

 

Raport za 2014 rok

Zapraszamy do zapoznania się z raportem rocznym Powiślańskiego Banku Spółdzielczego  w Kwidzynie, który stanowi syntetyczne podsumowanie  działalności w 2014 roku.
Dynamiczny rozwój Powiślańskiego Banku Spółdzielczego to efekt rzetelnego wypełniania obowiązków i budowy zaufania Klientów. Przyjęta oraz konsekwentnie realizowana Strategia Banku na lata 2014 -2019 pozwoliła na jego rozwój oraz zwiększenie  efektywności  działania.
Bank realizując  wyznaczone cele strategiczne plasuje się w czołówce największych banków spółdzielczych w Polsce. Bycie wśród największych i najlepszych banków spółdzielczych zobowiązuje. Jesteśmy doceniani za profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb Klientów.

 

 

ItCard Dom Maklerski Banku BPS
© 2017 PBS. Wszelkie prawa zastrzeżone