Platforma E-DOKUMENTY to nowoczesna forma komunikacji z Twoim Bankiem!

Zmiany zapisów regulaminu, tabeli opłat i prowizji oraz inne obowiązki informacyjne przekazane za pośrednictwem platformy to:

  • WYGODA – nie musisz odbierać papierowej korespondencji i archiwizować jej w swoim domu. 
  • PEWNOŚĆ – zawsze kiedy potrzebujesz, masz wgląd do przesłanych przez Bank informacji. Możesz to zrobić w łatwy i szybki sposób, wystarczy Ci tylko Internet. Wszelkie dokumenty, regulaminy i informacje przekazane przez Bank mają gwarancję niezmienności i dostępności nawet po ustaniu relacji między bankiem, a klientem.
  • BEZPIECZEŃSTWO – nikt po za Tobą, nie będzie widział jakie informacje otrzymujesz od swojego Banku. Autentyczność pobranego dokumentu możesz zweryfikwoać bezpośrednio na platformie E-DOKUMENTY oraz na zaufanej stronie trzeciej: https://cwz.nasksa.pl 
  • EKOLOGIA – dbasz o środowisko i nie generujesz dodatkowej papierologii, dzięki czemu wpływasz na ochronę drzew i jakość powietrza.
  • NOWOCZESNOŚĆ – nowoczesne rozwiązanie technologiczne pozwalające na zapis informacji w formie nieodwracalnej i w pełni zabezpieczonej. Blockchain to „łańcuch bloków danych”, sposób zapisu informacji do bazy danych (np. transakcji), które ułożone są w postaci następujących po sobie bloków. Każdy kolejny blok zawiera jednocześnie odniesienie do poprzedniego bloku, przez co tworzy się nierozerwalny łańcuch.

Aby korzystać z Platformy E-DOKUMENTY musisz być Użytkownikiem Internet Bankingu lub złożyć w dowolnej placówce Banku dyspozycję otrzymywania informacji w formie elektronicznej [dyspozycja].

KROK 1 – we wskazanym na platformie miejscu wpisz identyfikator dokumentu, który otrzymałeś
w wiadomości e-mail lub SMS.

KROK 2 – pobierz dokument zapisany pod wskazanym identyfikatorem (korespondencja wysyłana przez Bank to np. informacje o zmianach w regulaminie, zmianach w Tabeli opłat i prowizji)

KROK 3 – Zweryfikuj przekazany dokument. Weryfikacja dokumentu w sieci blockchain pozwala sprawdzić czy dokument nie został zmodyfikowany.

Zachowaj przesłane do Ciebie identyfikatory dokumentu abyś mógł w dowolnym czasie powrócić do przekazanej do Ciebie informacji. Jeżeli jesteś Użytkownikiem Bankowości elektronicznej, wszystkie przekazane informacje będą dla Ciebie dostępne bez konieczności wpisywania kodu identyfikacyjnego.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu.