Raport za 2020 rok

Rok 2020 był okresem bardzo trudnym, w którym Zarząd realizował, zatwierdzoną przez RN strategię rozwoju Banku na lata 2020 – 2022.
Zgodnie z założeniami tej Strategii dużo uwagi poświęcono na podnoszenie bezpieczeństwa informacji oraz nakłady na modernizację infrastruktury teleinformatycznej, co okazało się niezwykle ważnym i trafnym podejściem w okresie pandemii. W przedstawianym Państwu raporcie prezentujemy syntetyczne podsumowanie wyników działalności w 2020 roku.

Raport roczny 2020 – pobierz plik

 

Raport za 2019 rok

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem rocznym, który stanowi syntetyczne podsumowanie działalności i osiągnięć Banku w minionym 2019 roku. Roku szczególnym, w którym obchodziliśmy setną rocznicę działalności Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie. Sto lat działania na rzecz lokalnej społeczności to dla nas bardzo ważne osiągnięcie, które świętowaliśmy wspólnie z udziałowcami, klientami i partnerami biznesowymi oraz mieszkańcami Kwidzyna i okolicznych gmin. Dziękujemy za udział w uroczystościach, a także za wszystkie słowa uznania, podziękowania oraz życzenia na dalsze lata działania.

Raport roczny 2019 – pobierz plik

Raport za 2018 rok

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Raport roczny, który stanowi syntetyczne podsumowanie działalności i osiągnięć naszego Banku w 2018 roku. Miniony rok zakończył się satysfakcjonującymi wynikami finansowymi, o czym mogą Państwo przeczytać w załączonym Raporcie. Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie od 100 lat pracuje nad zaufaniem oraz silną i konkurencyjną pozycją w sektorze bankowości spółdzielczej. Obecnie działalność prowadzona jest w 20 placówkach znajdujących się na terenie województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do zapoznania się z Raportem.

Raport roczny 2018 – pobierz plik

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress