Raport za 2019 rok

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem rocznym, który stanowi syntetyczne podsumowanie działalności i osiągnięć Banku w minionym 2019 roku. Roku szczególnym, w którym obchodziliśmy setną rocznicę działalności Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie. Sto lat działania na rzecz lokalnej społeczności to dla nas bardzo ważne osiągnięcie, które świętowaliśmy wspólnie z udziałowcami, klientami i partnerami biznesowymi oraz mieszkańcami Kwidzyna i okolicznych gmin. Dziękujemy za udział w uroczystościach, a także za wszystkie słowa uznania, podziękowania oraz życzenia na dalsze lata działania.

 

Raport roczny 2019 – pobierz plik

Raport za 2018 rok

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Raport roczny, który stanowi syntetyczne podsumowanie działalności i osiągnięć naszego Banku w 2018 roku.

Miniony rok zakończył się satysfakcjonującymi wynikami finansowymi, o czym mogą Państwo przeczytać w załączonym Raporcie. Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie od 100 lat pracuje nad zaufaniem oraz silną i konkurencyjną pozycją w sektorze bankowości spółdzielczej. Obecnie działalność prowadzona jest w 20 placówkach znajdujących się na terenie województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do zapoznania się z Raportem.

 

Raport roczny 2018 – pobierz plik

Raport za 2017 rok

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce roczny Raport zawierający zbiór informacji podsumowujących działalność Banku w minionym 2017 roku.
Działalność bankową prowadzimy w 20 placówkach na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Osiągnięte wyniki finansowe i podejmowane przez Bank działania we wszystkich obszarach jego działalności ugruntowały wysoką pozycję naszego Banku w sektorze usług bankowych. Oczekiwania regulatora wobec osiągnięcia coraz wyższych wskaźników kapitałowych mobilizuje banki do podejmowania coraz intensywniejszych działań zmierzających do wypracowania jak najlepszych wyyników finansowych i wzmocnienia kapitałów własnych. W tym kierunku zmierza również nasz Bank realizując przyjęte cele określone w Strategii działania banku.

 Raport roczny 2017 – pobierz plik

Raport za 2016 rok

Przedstawiamy Państwu roczny raport, który jest podsumowaniem osiągnięć i wyników działalności naszego Banku na przestrzeni minionego, 2016 roku.
Działalność bankową prowadzimy w 20 placówkach na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Zgodnie z założeniami zawartymi w strategii, w 2016 roku Zarząd Banku podjął decyzję o uruchomieniu nowej placówki w Starogardzie Gdańskim. Funkcjonujemy w trudnych warunkach – środowisko stóp procentowych najniższych w historii, rosnące wymagania nadzorcze, zmienność regulacyjna, zawirowania w sektorze SKOK i upadłość dwóch banków spółdzielczych – pomimo to zrealizowaliśmy zadania określone w strategii i założenia w planie finansowym.

 Raport roczny 2016 – pobierz plik

 

Raport za 2015 rok

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z Raportem Rocznym za 2015 rok. Swoją działalność Bank prowadzi w 23 placówkach na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Wszystkie placówki spełniają wysokie standardy obsługi Klienta i zapewniają komfort przebywania w nich. Rok 2015 był wyjątkowo trudnym okresem. Środowisko bardzo niskich stóp procentowych (najniższych w historii), zmienność regulacyjna, rosnące wymagania nadzorcy, zawirowania w sektorze SKOK-ów i upadłość SK Banku nie sprzyjały realizacji zaplanowanych zdań.

 

 

  Raport roczny 2015 – pobierz plik

 

Raport za 2014 rok

Zapraszamy do zapoznania się z raportem rocznym Powiślańskiego Banku Spółdzielczego  w Kwidzynie, który stanowi syntetyczne podsumowanie  działalności w 2014 roku.
Dynamiczny rozwój Powiślańskiego Banku Spółdzielczego to efekt rzetelnego wypełniania obowiązków i budowy zaufania Klientów. Przyjęta oraz konsekwentnie realizowana Strategia Banku na lata 2014 -2019 pozwoliła na jego rozwój oraz zwiększenie  efektywności  działania.
Bank realizując  wyznaczone cele strategiczne plasuje się w czołówce największych banków spółdzielczych w Polsce. Bycie wśród największych i najlepszych banków spółdzielczych zobowiązuje. Jesteśmy doceniani za profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb Klientów.

  Raport roczny 2014 – pobierz plik

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress