Jak zasilić konto?

Doładowanie jednorazowe – standardowy rodzaj doładowania, w którym przy każdym zleceniu podajemy wszystkie dane dotyczące operatora sieci, kwoty zasilenia oraz numeru doładowywanego telefonu. W tym przypadku musimy również za każdym razem zautoryzować zlecenie za pomocą hasła z listy haseł jednorazowych.

Doładowanie zdefiniowane – w którym tworzymy zdefiniowane doładowanie podając operatora sieci oraz zasilany numer telefonu. Doładowanie autoryzujemy tylko raz podczas jego zapisywania. Realizacja szablonu nie wymaga już uwierzytelnienia hasłem z listy haseł jednorazowych.

Przed rozpoczęciem korzystania z usługi prosimy zapoznać się regulaminem doładowań pre-paid.

 Regulamin usługi doładowania telefonów.pdf

Naszym partnerem biznesowym w zasileniach telefonów komórkowych jest firma Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, posiadająca duże doświadczenie w usługach pre-paid oraz innych produktach związanych z telefonią komórkową i internetem. Od kilku lat współpracuje z wieloma bankami na terenie całego kraju.

Udostępniliśmy Państwu możliwość bezprowizyjnego doładowania numeru telefonu komórkowego na kartę. Usługa dostępna jest poprzez bankowość internetową.  Doładowanie konta dokonywane jest od razu po zatwierdzeniu zlecenia.