KREDYT GOTÓWKOWY „WYGODNY KREDYT” to promocyjna oferta dla Klientów indywidualnych. Jeśli potrzebujesz gotówki na dowolny cel, skorzystaj z oferty.

Główne cechy produktu:

  • kwota kredytu nawet do 20 000 zł;
  • okres kredytowania do 24 miesięcy;
  • Oprocentowanie od 4,95%;
  • Niska prowizja;
  • BRAK OPŁAT PRZYGOTOWAWCZYCH;
  • kredyt na dowolny cel.

 

Chcesz sprawdzić wysokość raty dla wybranych przez Ciebie kryteriów? Skorzystaj z
kalkulatora kredytowego.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 12,53% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu: 5 500,00 zł, okres kredytowania 24 miesięcy z oprocentowaniem stałym 4,95% w skali roku. Całkowity koszt kredytu wynosi 631,38 zł (w tym: 276,13 zł szacunkowy łączny koszt odsetek, 272,25 zł prowizja za udzielenie kredytu, 83 zł koszt objęcia Kredytobiorcy ochroną ubezpieczeniową). Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 6 131,38 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 21.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Wskazane warunki kredytowania dotyczą Klienta prowadzącego rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PBS.
Do uzyskania kredytu na ww. warunkach niezbędne jest zawarcie przez minimum jednego Kredytobiorcę umowy ubezpieczenia na życie (w kwocie aktualnego zobowiązania, na cały okres kredytowania), ze wskazaniem Banku jako głównego uposażonego do otrzymania świadczenia na wypadek śmierci lub trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, oferowanym przez Bank w ramach współpracy z Wielkopolskim Towarzystwem Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych CONCORDIA CAPITAL S.A. Koszt Ubezpieczenia wyliczany jest indywidualnie.